יש לנו הצעה נהדרת בשבילכם 😎

בילוי מעשיר וחוויתי בטבע העירוני של תל אביב  😀 

 

"טבע עירוני – בדיוק בשבילי"
ממש בתוך העיר זורם לו נחל שיוצר עולם קסום ועשיר בצמחים וחיות. נצא לסיור מהנה ברכבת הפארק במרחבי הטבע העירוני של תל אביב. בעזרת הרכבת נגיע ונכיר בתי גידול שונים ואת הדיירים בהם, נעצור בפינות חמד יפות וירוקות כמו הגן הטרופי ומתחם 7 טחנות ונהנה מהיופי והרוגע של הטבע. בחלק השני נבקר במרכז המבקרים "תפיסת עולם" המסביר בצורה קלילה ובגובה העיניים את אתגרי הסביבה וההזדמנויות שיש לנו כיום להשפיע על איכות החיים שלנו. 

 

מתי והיכן?     בשעות הבוקר או אחר הצהרים במתחם המועצה ישראל יפה, שד' רוקח 80 תל אביב.

 

למי ולכמה?    למי שרוצה להכיר ולבלות בעיר הגדולה ועדין להרגיש בטבע. בקבוצות של 25 משתתפים ומעלה.

 

מה בתכנית?

 

מרכז מבקרים "תפיסת עולם":

מרכז המבקרים "תפיסת עולם" מוקדש כולו להסברה על אתגרי איכות הסביבה והקיימות עימם מתמודדת האנושות בעידן המודרני.זו חוויה צבעונית ומעשירה. את הסרטים והמיצגים מלווים כוכבי טלוויזיה ושחקנים מובילים: עידו רוזנבלום, גורי אלפי, אניה בוקשטיין, מירה עווד, ליאור אשכנזי ודרור קרן. הם נרתמו לפרויקט ומעבירים בצורה חווייתית, קלילה ו'בגובה העיניים' את מהותן ועוצמתן של הבעיות הסביבתיות, לצד פתרונות יישומיים.

משך הפעילות: כשעה

עלות למשתתף: 20 ש"ח

 

סיור ברכבת הפארק

נסיעה נינוחה ומהנה ברכבת הפארק במרחבי הטבע העירוני של תל אביב. הפארק שופע חיות וצמחים ובעזרת הרכבת נגיע לפינות חמד יפות ושובות נפש, נכיר בתי גידול שונים ואת הדיירים בהם ונהנה מהאוויר הפתוח, הנחל ופעילות קלה ומרעננת בטבע.

הסיור מלווה במדריך

 

 

משך הפעילות: כשעה וחצי

עלות למשתתף: 40 ₪

 

** אפשרות להוסיף הפסקת התרעננות עם מבחר עשיר של פירות העונה עסיסיים ומתוקים, מיץ תפוזים ולימונדה קרירים קפה ותה. הכיבוד מסופק ע"י "הפינה הירוקה" מסעדה חלבית כשרה הפועלת במקום.

 

פרטים נוספים והזמנות בטלפון: 03-6423111 שלוחה 2.


או בדוא"ל esc@israel-yafa.org.il

 

נשמח מאוד לארח אתכם אצלנו במתחם

 

צוות מתחם ישראל יפה